قوانین فروشگاه آنلاین میوه به بر

قوانین فروشگاه اینترنتی میوه به بر www.behbar.com 

۱. طبیعتا” پایبندی به کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران از الزامات می باشد.

۲ .فروشگاه اینترنتی میوه و میوه رسان به بر با تمام توان در تلاش است محصولات را با قیمت و کیفیت مناسب به دست خانواده ها برساند.

۳ . ارسال سفارشات (جمع فاکتور) زیر 20 هزارتومن توسط فروشگاه آنلاین میوه به بر با حمل رایگان به انتخاب مجموعه به بر خواهد بود و در صورت نامناسب بودن آدرس و یا خارج بودن از حوزه خدماتی به بر بسته به شرایط ،ارسال شده و یا سفارش کنسل شده و وجه به متقاضی عودت خواهد شد. (البته تمام توان به بر ارسال همه سفارشات می باشد)

۴ . یکی از تعهدات فروشگاه آنلاین میوه و سبزیجات به بر ارسال سفارشات با هماهنگی همراهان(خریداران) پیش از ارسال خواهد بود مگر اینکه همراه عزیز از پاسخگویی به تلفن همراه و ثابت خودداری کند و به بر در ساعات ارسال به تحویل کالا اقدام می نماید.

۵ . از آنجایی که بسته به نوع سفارشات وزن دقیق را نمی توان مشخص نمود لیکن پس از آماده شدن سفارش همراهان(خریداران) اختلاف قیمتی که بر اساس وزن بوجود می آید را موقع تحویل، دریافت و یا پرداخت خواهد شد.

۶ . همراهان(خریداران) عزیز می توانند هنگام تحویل سفارش و رویت محصول نسبت به عودت و یا کنسل نمودن سفارش خودشان به دلیل عدم رضایت و یا کیفیت محصول اقدام نمایند لازم به ذکر است هیچ وجهی کسر نمی شود و کل مبلغ به همراه(خریدار)برگشت داده می شود.

تذکر: حتما موقع دریافت کالا  دو نسخه فاکتور را دریافت و امضا نموده و یک نسخه از آن را نزد خود نگه دارید.

 

 محدوده خدمات رسانی در فاز اول فروشگاه اینترنتی میوه به بر به شرح ذیل می باشد :

شهرک امیریه-شهرک ولیعصر – مرداویج – دورازه شیراز – چهارباغ بالا – خاقانی – توحید – حکیم نظامی می باشد و سرانجام با حمایت همه مردم عزیز توانستیم کلیه مناطق شهر اصفهان را تحت پوشش قرار دهیم.

 

تحویل محموله ها به شرح ذیل می باشد :

سفارشاتیکه از ساعت 21:01 شب تا ساعت 11 صبح ثبت شده باشد از ساعت 11 الی 18 تحویل داده می شوند.
سفارشاتیکه از ساعت 11:01 صبح تا ساعت 16 عصر ثبت شده باشد از ساعت 16 الی21 تحویل داده می شود.
سفارشاتیکه از ساعت 16:01 عصر تا ساعت 21 عصر ثبت شده باشد از ساعت 21 الی 23 تحویل داده می شود.